پرسش های متداول

افزونه وردپرس یولایک (WP ULike) چیست؟

امروزه بیشتر وبسایت های فارسی زبان، وردپرسی هستند. وردپرس روش های زیادی را برای تعامل با محتوا دارد، اما متاسفانه نمی تواند بازخورد کاربران را به صاحبان وبسایت ها نشان دهد. برای رفع این مشکل، ما اولین نسل از افزونه وردپرس یولایک را به عنوان یک افزونه نظرسنجی و امتیازدهی برای وردپرس ایجاد کردیم که اکنون به یک ابزار بازاریابی کامل تبدیل شده است.
به طور خلاصه می توان گفت که با کمک افزونه وردپرس یولایک، می توانید به هر نوع محتوایی که در وب سایت خود دارید (مقالات، دیدگاه ها، فعالیتهای BuddyPress، انجمن های bbPress، محصولات WooCommerce و…) رأی دهید.

آیا وردپرس یولایک با تمامی پوسته ها (Theme) سازگاری دارد؟

از این افزونه می توان در تمامی قالب هایی که با استانداردهای کدگذاری وردپرس که توسط Codex تنظیم شده اند، استفاده کرد.

آیا وردپرس یولایک با سایر افزونه های وردپرس سازگار است؟

کار کردن با این افزونه تداخلی با سایر افزونه های وردپرسی ایجاد نمی کند. شایان به ذکر است، وردپرس یولایک با پلاگین های Elementor ،BuddyPress ،bbPress ،WooCommerce ،GamiPress و … سازگار است.
اگر با مشکل ناسازگاری وردپرس یولایک با سایر افزونه های وردپرسی مواجه شدید، در قسمت پشتیبانی با ما در میان بگذارید.

افزونه پرمیوم وردپرس یولایک (WP ULike Pro) چیست؟

سالیان متمادی است که افزونه وردپرس یولایک به عنوان بهترین افزونه نظرسنجی و امتیازدهی در وردپرس شناخته می شود.
نسخه پرمیوم وردپرس یولایک، راه حل نهایی ما برای رأی دادن به هر نوع محتوایی (نوشته ها، دیدگاه ها، فعالیت های BuddyPress، انجمن های bbPress، محصولات WooCommerce و …) است که در وب سایت شما وجود دارد.
همچنین این نسخه از نمودارهای آمارگیری دقیق و قابل تحلیل، ابزارک های پیشرفته المنتور، ابزارهای کاربردی SEO و … پشتیبانی می کند.

نسخه رایگان و پرمیوم وردپرس یولایک چه تفاوتی با هم دارند؟

نسخه رایگان وردپرس یولایک امکانات بی حد و مرزی را در اختیار کاربران وردپرس قرار می داد که از جمله انها می توان به نمودارهای آمارگیری حرفه ای برای اهداف مارکتینگ اشاره کرد. با این وجود ما در نسخه ی پرو، این ابزارها را بیشتر توسعه داده ایم و فیلترهای متنوعی را به آنها اضافه کرده ایم که با استفاده از آنها می توانید اطلاعات مفید و دقیق تری را پردازش و آنالیز کنید. همچنین پشتیبانی از Elementor، ابزارهای SEO، پروفایل ساز حرفه ای و … تنها درنسخه پرمیوم موجود است.

بعد از ارتقا به نسخه پرمیوم WP ULike، آیا تغییری در عملکرد و اطلاعات نسخه رایگان پیش می آید؟

نسخه پرمیوم در واقع یک افزونه (extension) مجزا محسوب می شود. پس از نصب و فعال سازی آن، بدون هیچ گونه وقفه یا مشکلی در عمکلرد نسخه رایگان، قابلیت ها و امکانات سرویس پرمیوم در پنل شما قرار میگیرند.

آیا وردپرس یولایک با وردپرس شبکه (Multisite) سازگاری دارد؟

اگر شما به ازای هر سایت، یک نام دامنه دارید، برای هر یک از آنها به یک لایسنس اضافی نیاز دارید. اما اگر از ساب فولدر (subfolder) استفاده می کنید، یک لایسنس کافی است.

آیا وردپرس یولایک امن است؟

بله کاملا.

آیا وردپرس یولایک مجوز GPL دارد؟

بله.

آیا وردپرس یولایک روی Apache ،Nginx ،Lighttpd هم اجرا می شود؟

بله، وردپرس یولایک با وب سرورهای Apache ،Nginx ،Microsoft IIS و LiteSpeed کاملا سازگار است.

چگونه می توانم نسخه پرمیوم وردپرس یولایک را خریداری کنم؟

شما کاربران عزیز می توانید با مراجعه به صفحه پلن قیمت ها و انتخاب طرح مورد نظر، اقدام به خرید آن از طریق شبکه الکترونیکی امن شاپرک کنید.

طول عمر لایسنس وردپرس یولایک چقدر است؟

ما دو پلن اصلی خرید داریم، یکی سالانه و دیگری مادام العمر. در پلن های سالانه شما با پرداخت سالانه، از آپدیت ها و پشتیبانی های ما بهره مند می شوید. اما اگر شما پلن های مادام العمر ما را خریداری کنید، می توانید همیشه از پشتیبانی و آپدیت های ما استفاده کنید.

پس از انقضا لایسنس وردپرس یولایک چه اتفاقی می افتد؟

با اتمام زمان لایسنس، شما ایمیلی را از طرف سایت دریافت می کنید که به شما پیشنهاد می دهد که لایسنس خود را با تخفیف، تمدید کنید.
شایان به ذکر است که نسخه پرمیوم وردپرس یولایک می تواند بدون بروزرسانی نیز به کار خود ادامه دهد، اما بهتر است است برای دریافت پشتیبانی و آپدیت های افزونه لایسنس خود را تمدید کنید.

نرخ تمدید لایسنس چقدر است؟

شما می توانید از ۲۵% تخفیف ویژه برای تمدید لایسنس بهره مند شوید.

آیا می توانم لایسنس WP ULike Pro را از یک دامنه به دامنه دیگر منتقل کنم؟

بله شما می توانید تا ۳ بار، با مراجعه به پنل کاربری یا از طریق صفحه مدیریت لایسنس در افزونه، دامنه را تغییر دهید.

آیا نسخه آزمایشی (Trial) ارائه می دهید؟ آیا می توانم درخواست بازگشت وجه کنم؟

پیشنهاد ما اینست که برای تست محصول، نسخه رایگان را پیش از خرید محصول حتما بررسی کنید. نسخه پرمیوم امکان ارائه نسخه آزمایشی را ندارد، اما طبق قوانین بازپرداخت سایت، در صورت مغایرت محصول با پیش نمایش و اطلاعات سایت، می توانید ظرف ۷ روز درخواست بازگشت وجه (Refund) دهید.